HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

İmacyu, Çukurova bölgesinde Bilgi Teknolojileri için projeler üretmek üzere kuruldu. İmacyu'nun ilk hedefi bilgi teknolojileri mecralarında güvenli, hızlı, yüksek kapasiteli ve yedekli bir çözüm sunmaktır.

Kısa sürede Çukurova, Doğu Anadolu bölgelerindeki pazarlama ekiplerinin çabaları ile BT pazarında yerini ve alanlarını genişletti.

İmacyu, genç bir firma olmasına rağmen, uzun yıllardır teknoloji sektörüne hizmet veren uzman ekibiyle, tecrübeli bir anlayışı geliştirmiş ve geçmişten edinilen deneyimlerle başarılı projeler üretmiştir.

Uzman ekibiyle, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yatırım gerektiren özverili Ar-Ge çalışmalarıyla ve kendi sektöründe iş birliği yaptığı ulusal ve uluslararası partnerlik anlaşmaları vasıtasıyla aynı zamanda entegratör bir teknoloji şirketidir. Dolayısıyla, tüm kurumsal müşterilerine kablolama alt yapısından network dizaynına, sistem odası projelendirmeden özel yazılım hizmetlerine kadar anahta teslimi kurumsal projeler üretmektedir.

Doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje, zamanında kurulum, hızlı müdahale ve sonucunda kazanılan verimli işletmeler hedefiyle "Müşteri Memnuniyeti" şirketimizin odak noktasıdır.

Anahtar Teslim

Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır. İmacyu olarak kurumsal firmalara anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen Telekom şirketi ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.

Misyonumuz

- Bilgi teknolojileri ve network sektöründeki en yeni teknolojileri kullanarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegretör iş ortağı olmak.
- Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "Kaliteli hizmet, Uygun fiyat, maksimum müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak.

Kalite politikamızda zaman ve paradan tasarrufu önemsiyoruz.

Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin sağlaması için gerekli tüm tedbirleri almak;
tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Danışmanlık

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz kuruluşlarla danışmanlık ekipleri oluşturarak, kalıcı bir bilgi aktarımı gerçekleştiriyoruz

Hizmetler

Tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetler üreten İmacyu, sizlerinde ihtiyacına göre hizmetler üretebilir...

Deneyim

Uzman kadromuz deneyimlerini sizlerin hizmetlerinize sunarak başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefler.

Yazılım Süreçleri

İhtiyaç duyulan projeleri analiz ederek yazılım uygulamalarımızı entegre ediyoruz, ihtiyaca göre entegre yazılımlar üretiyoruz.

Destek Hizmetleri

7x24 destek sağlamayı odak noktası haline getiren İmacyu, "müşteri memnuniyeti" politikasını benimser.

Çözümler

Tüm ihtiyaçlara yönelik iş çözümleri sunan İmacyu, sizlerinde ihtiyacına göre çözümler üretebilir.
0

Tamamlanan Projeler

0

MUTLU İNSANLAR

0

MESLEKİ YETERLİLİK

0

REFERANS